northernlitenorthernlite
» » Ermal Fejzullahu - Për Një Dashuri

Ermal Fejzullahu - Për Një Dashuri


Tracklist


1Të Kujtoj Me Mallë
2Qika e Prishtinës
3Mike
4Nje Buzëqeshje
5Me Tejo Të Të Dua
6Për Një Dashuri
7Vajzat
8Nuk Mund Të Të Fal
9Nostalgjia
10Dashuria Nuk Mësohet N' Libra

Info


Nuk Mund Të Të Fal - Ermal Fejzullahu. Dashuria Nuk Mësohet N' Libra - Ermal Fejzullahu. Për Një Dashuri - Ermal Fejzullahu. Mike - Ermal Fejzullahu. Vajzat - Ermal Fejzullahu. Me Tejo Të Të Dua - Ermal Fejzullahu. Nje Buzëqeshje - Ermal Fejzullahu. Nostalgjia - Ermal Fejzullahu. Similar Artists. Për Një Dashuri. Ermal Fejzullahu. Released 2009. Për Një Dashuri Tracklist. Nostalgjia Lyrics. Një Buzëqeshje Lyrics. Më Lejo Të Të Dua Lyrics. Dashuria Nuk Mësohet Në Libra Lyrics. Play jigsaw puzzles for free Home. Për Një Dashuri, 2018. Nostalgjia, 04:37. Një Buzëqeshje, 04:22. Më Lejo Të Të Dua, 04:03. Dashuria Nuk Mësohet Në Libra, 03:56. Nuk Mund Të Të Fal, 03:50. Qika E Prishtinës, 04:23. Të Kujtoj Me Mall, 04:10. Vajzat, 04:23. Për një dashuri. Butrint Imeri, Ermal Fejzullahu. AVD Digital. 50 видео Воспроизвести все Микс BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË imeri X ermal fejzullahu - për një dashuri. Music produced by RZON Lyrics by Ermal Fejzullahu & Butrint Imeri Directed by Valon Aziri Published by AVD Digital Executive Producer: '96 . 2018 - 8 songs. More albums from Ermal Fejzullahu. Pse Më Ike. Veç Unë Ty Të Kam. Krejt Po Sillet. Посмотреть сведения об участниках альбома, рецензии, композиции и приобрести альбом Cassette от Për Një Dashuri на free to Ermal Fejzullahu Për Një Dashuri Nostalgjia, Një Buzëqeshje and more. 8 tracks 33:44. Butrint Imeri x Ermal Fejzullahu Pёr Njё Dashuri. Duration: 2:37 File type: mp3. Play online Download. Download Butrint Imeri x Ermal Fejzullahu Pёr Njё Dashuri. download 2:39. ???????? butrint imeri x ermal fejzullahu - për një dashuri. Artist: Ermal Fejzullahu. Song: Për një dashuri. Translations: English, German, Greek, Italian, Romanian. A A. Pse me ben te vuaj un. dhe te shkrihem per nje dashuri. dhe te lutem, dhe te lutem. per ty. Pse me ben me lot ne sy. ndonse lotet nuk i meritoj. kto nete te gjata si ti kaloj. Ti qe sot je me tjeter kend. dhe shum embel ti, i buzeqesh

Ermal Fejzullahu - Për Një Dashuri
Performer: Ermal Fejzullahu
Genre: Electro / Pop
Title: Për Një Dashuri
Country: Kosovo
Style: Europop
MP3 album: 2634 mb
FLAC album: 2408 mb
Source: Cassette, Album
Label: Ekskluzive Supersonic Records